Na strop
LED stropní svítidla jsou určena k povrchové montáži, tedy formou přisazení. Tato kategorie je asi nejrozšířenější formou osvětlení vůbec. Na rozdíl od zapuštěných svítidel jsou tyto světelné zdroje viditelné a je tedy nutné klást důraz na design a zpracování. Naše LED svítidla se řídí funkčním, čistým a jednoduchým stylem, který je v dnešní dob...
LED stropní svítidla jsou určena k povrchové montáži, tedy formou přisazení. Tato kategorie je asi nejrozšířenější formou osvětlení vůbec. Na rozdíl od zapuštěných svítidel jsou tyto světelné zdroje viditelné a je tedy nutné klást důraz na design a zpracování. Naše LED svítidla se řídí funkčním, čistým a jednoduchým stylem, který je v dnešní době na prvním místě v oblasti interiérového a exterierového designu.
More
  • Přisazená
    LED svítidla určená na přisazení jsou ve velké většině přitisknuta těsně ke stěně či stropu. Jedná se o svítidla využívaná jak v domácnostech, tak ve veřejných prostorách, jako jsou domovní chodby, sklepy a jiné. Jejich hlavní výhodou je minimální náročnost na prostor a jednoduchá montáž.
  • Zavěšená
    Zavěšená LED stropní svítidla jsou postavena jednak na vysoké funkčnosti, ale i na moderním designu. Je stylové s nimi osvětlit moderní interiéry jak v domácnosti, tak i v komerčním prostoru. Díky jedinečnému designu svítidla může být i zdánlivě nezajímavá místnost povýšena na moderní a inovativní prostředí.
  • Systémové
Na stránku
Zobrazuji 1 - 12 z 1185 produktů
Zobrazuji 1 - 12 z 1185 produktů