LED žárovky
LED žárovky se stávají novým lukrativním směrem v oblasti osvětlení. Jejich schopnost uspořit uživateli až 90% nákladů na energii je bezkonkurenčně staví na vedoucí pozici v oblasti úsporného osvětlení. Ekonomicky efektivní provoz LED žárovek není jejich jedinou výhodou. Mezi další přednosti patří jejich dlouhá životnost (až šest let nepřetržité...
LED žárovky se stávají novým lukrativním směrem v oblasti osvětlení. Jejich schopnost uspořit uživateli až 90% nákladů na energii je bezkonkurenčně staví na vedoucí pozici v oblasti úsporného osvětlení. Ekonomicky efektivní provoz LED žárovek není jejich jedinou výhodou. Mezi další přednosti patří jejich dlouhá životnost (až šest let nepřetržitého provozu), snadná manipulace, nadčasový design a celková odolnost. Do kategorie LED žárovky se řadí široké spektrum produktů, díky kterým je možné nahradit prakticky jakékoliv svítidlo. LED diodové osvětlení je proto považováno za osvětlení budoucnosti.
More
 • Bodové
  LED žárovky GU10 jsou nejběžnějším typem v této kategorii. Patice GU10 má menší rozměry a díky své jednoduché konstrukci je ideálním řešením do podhledů. LED žárovky GU10 jsou nabízeny ve třech barevných odstínech svitu a v čtyřech výkonnostních skupinách. Tyto žárovky nabízíme v různých cenových relacích, vždy ale dostanete vysokou kvalitu. Ať už se rozhodnete osvětlit kanceláře, domácnost, chodby, výlohy nebo podhledy, vždy vám tyto LED žárovky zajistí svou dlouhou životností hodiny příjemného bílého (i barevného) světla a úsporu energie.
 • Klasické
  LED žárovky E27 jsou ideální náhradou vláknové žárovky. Tvarem a provedením jsou prakticky totožné s tzv. „edisonovkou“, není proto problém je využít do starších lamp, lustrů, svítidel. Mají nadčasový design, široké spektrum barev a výkonností. Bodové LED žárovky E27 jsou hojně využívány i do atypických svítidel. Využijte všechny výhody těchto diodových žárovek a osvětlete si chodby, vitríny i každý kout vaší domácnosti.
 • Trubicové
  LED zářivky a trubice mají široké možnosti využití. Díky této vlastnosti je možné použít LED trubice prakticky kamkoliv, kde je třeba vyměnit staré zářivkové výbojkové zdroje. Svojí konstrukcí byly navrženy tak, aby uspokojily standardní potřeby patic stávajících zářivek.  LED zářivky se hojně využívají v administrativních, technických a obchodních prostorách. Je možné si vybrat z několika délek a to 60, 120, 150 cm a barevné teploty od 2500 – 6400 stupňů Kelvina. Nejběžnější barva světla zářivkových svítidel se pohybuje kolem 4000 K. Dlouhá životnost až 50 000 hodin a úspora energie 50-60% oproti výbojkové zářivce dělá z LED zářivky světelný zdroj budoucnosti! V naší nabídce si můžete vybrat dva různé druhy krytí světelného zdroje. Buď mléčné, nebo čiré.
 • Ostatní
  LED žárovky s paticí G4, G9 jsou v nabídce LEDgreen.cz v několika provedeních. Buď je možné využít bodového typu osvětlení, nebo světleného zdroje s úhlem 360 stupňů. LED žárovky G9 se využívají především v lustrech a svítidlech s netradičním tvarem a využitím. Její předností je zejména velikost a snadná manipulace. Díky příznivým cenám můžete využít výhody těchto diodových žárovek ve všech lampách, lustrech nebo i vitrínách
Na stránku
Zobrazuji 1 - 12 z 315 produktů
Zobrazuji 1 - 12 z 315 produktů