LED svítidla
LED technologie je progresivní  a stále se rozvíjející odvětví. Na trhu se proto objevují nové druhy svítidel, které kombinují jedinečnou využitelnost a maximální úsporu energie. Mezi nejpoužívanější typy svítidel patří LED podhledová (bodová) svítidla s vlastním chlazením a napájecím zdrojem. LED panely jsou ideálním řešením pro administrativní...
LED technologie je progresivní  a stále se rozvíjející odvětví. Na trhu se proto objevují nové druhy svítidel, které kombinují jedinečnou využitelnost a maximální úsporu energie. Mezi nejpoužívanější typy svítidel patří LED podhledová (bodová) svítidla s vlastním chlazením a napájecím zdrojem. LED panely jsou ideálním řešením pro administrativní místnosti či jako efektní světelný prvek v domácnosti. Výkonné LED reflektory se využívají zejména v exteriéru, kde zaručují uživateli vysokou funkčnost a úsporu energie. Pro účely atypických svítidel či reklamních bannerů jsou ideálním řešením LED moduly.
More
 • Na zapuštění
  LED svítidla určená k tzv. zapuštění se hodí zejména do sádrokartonových podhledů. Jejich hlavní výhoda tkví v tom, že jsou velice nenápadná a ve zhasnutém režimu jsou prakticky neviditelná. Jedná se o minimalistický světelný prvek, který se hodí do mnoha interiérů. Existuje mnoho různých tvarů, výkonností a světelných teplot.
 • Na strop
  LED stropní svítidla jsou určena k povrchové montáži, tedy formou přisazení. Tato kategorie je asi nejrozšířenější formou osvětlení vůbec. Na rozdíl od zapuštěných svítidel jsou tyto světelné zdroje viditelné a je tedy nutné klást důraz na design a zpracování. Naše LED svítidla se řídí funkčním, čistým a jednoduchým stylem, který je v dnešní době na prvním místě v oblasti interiérového a exterierového designu.
 • Na stěnu

  LED osvětlení na stěnu má využití v prostorách, kde je obtížné nebo nemožné instalovat osvětlení na strop. LED osvětlení na stěnu je využíváno i pro zviditelnění interiéru a pro dekorativní účely.  Je možné s ním zvýraznit stěnu, objekty v místnosti či třeba nasvítit schodiště. Využití je opravdu široké.

 • Stojanová
  LED světelné zdroje určené k montáži na stůl jsou oblíbené pro svou rozmanitost využití. Jedná se zejména o stolní lampy a svítidla, které je možné buď napevno přichytit ke stolu nebo jen položit. Design hraje hlavní roli v oblíbenosti těchto světelných zdrojů.
 • Venkovní
  Venkovní LED osvětlení je využíváno čím dál ve větší míře. Správné a designové osvětlení exteriéru má velký význam pro bezpečnost, styl a celkovou atmosféru prostředí. Vzhledem k tomu, že je osvětlení venkovního prostoru velmi energeticky náročné, jsou LED světelné zdroje v této oblasti velmi žádané. Ve spojení se zajímavým designem a širokou škálou technických vlastností jsou LED světelné zdroje ideální volbou pro venkovní osvětlení.
Na stránku
Zobrazuji 1 - 12 z 2826 produktů
Zobrazuji 1 - 12 z 2826 produktů