LED profily

Hliníkové LED profily jsou ve spojení s LED páskem velice efektní forma osvětlení. V nabídce LEDgreen jsou ALU profily zastoupeny v několika provedeních. Je možné je zapouštět do dřeva či zdiva je možné je lepit na venkovní fasádu atd. Společně s páskem vznikne plnohodnotné svítidlo, které má jak funkci dekorativní, tak osvětlovací. E-shop LEDg...

Hliníkové LED profily jsou ve spojení s LED páskem velice efektní forma osvětlení. V nabídce LEDgreen jsou ALU profily zastoupeny v několika provedeních. Je možné je zapouštět do dřeva či zdiva je možné je lepit na venkovní fasádu atd. Společně s páskem vznikne plnohodnotné svítidlo, které má jak funkci dekorativní, tak osvětlovací. E-shop LEDgreen nabízí LED profily i různé druhy difuzorů, tedy krytí, čímž uživatel dosáhne požadované ostrosti světla. Je možné si vybrat mezi čirým nebo mléčným difuzorem.

More
  • Profily
    Hliníkové LED profily jsou ve spojení s LED páskem velice efektní forma osvětlení. V nabídce LEDgreen jsou ALU profily zastoupeny v několika provedeních. Je možné je zapouštět do dřeva či zdi, je možné je lepit na venkovní fasádu atd. Společně s páskem vznikne plnohodnotné svítidlo, které má jak funkci dekorativní, tak osvětlovací. E-shop LEDgreen nabízí LED profily i různé druhy difuzorů, tedy krytí, čímž uživatel dosáhne požadované ostrosti světla. Je možné si vybrat mezi čirým nebo mléčným difuzorem.
  • Difuzory
  • Záslepky
  • Příslušenství
Na stránku
Zobrazuji 1 - 12 z 191 produktů
Zobrazuji 1 - 12 z 191 produktů